Nespresso
Wyślij znajomemu

Wybierz swój kraj i język

Infolinia

800 51 52 53

Wyjątkowy design

Maszyna U to połączenie czystości, prostoty i modułowości. Wyjątkowa intyucyjność pozwala na przygotowanie Twojej ulubionej Grand Cru za pomocą zaledwie jednego gestu.

DOTYKOWY PANEL

Twoja maszyna U włączy się, gdy delikatnie przesuniesz palec po wrażliwej powierzchni.
Trzy dotykowe przyciski pozwalą Ci na wybór ulubionego rozmiaru filiżanki: Ristretto, Espresso
lub Lungo.

MASZYNA, KTÓRA CIĘ ZNA

Nie musisz za każdym razem wybierać wielkości filiżanki. U zapamiętuje najczęściej wybieraną wielkość. Wystarczy, że włożysz ulubiona kapsułkę
i przesuniesz suwak na maszynie.
Twoja kawa zostanie przygotowana, a kapsułka automatycznie zostanie wyrzucona do pojemnika na zużyte kapsułki.

FUNKCJONALNY DESIGN

U dopasuje się do każdego wnętrza, dzięki magnetycznej podstawce pod filiżanki i ruchomemu na obwodzie 180° pojemnikowi na wodę.

Spieniacz do mleka

Odkryj przepisy

Umilk, nowa maszyna od Nespresso

Umilk posiada wbudowany system spieniania mleka, Aeroccino, który pozwala Ci przygotować niezwykle kremową mleczną piankę i wszystkie możliwe rodzaje kawy Cappuccino, Latte Macchiato i innych kaw opartych na mleku.

Poszerz swoje horyzonty

Poszerz swoje horyzonty

Zintegrowany z maszyną system spieniania świeżego mleka przygotuje dla Ciebie delikatną i kremową mleczną piankę, zarówno ciepłą jak i zimną.
Wlej mleko do Aeroccino, naciśnij przycisk. Kilka sekund później, bez hałasu i wibracji Aeroccino przygotuje kremową mleczną piankę, idealną dla Twoich mlecznych przepisów kawowych.

Przepisy do wypróbowania

Przepisy do wypróbowania

Przygotuj się do przeżycia nowych, kawowych doświadczeń i smakowania wyjątkowych przepisów przez cały rok z maszyną Umilk.

Odkryj Umat w swoich dwóch odsłonach

Odkryj urok maszyny U w dwóch nowych odsłonach: matowej czerwieni i matowej szarości. Wciąż tak samo intuicyjne, pozwalają na przygotowanie Twojej ulubionej kawy Grand Cru za pomocą zaledwie jednego dotknięcia.

Akcesoria łączące w sobie modułowość i funkcjonalność, zaprojektowane tak, aby w prosty sposób łączyły się z maszyną U. Dzięki zastosowaniu magnesu we wszystkich akcesoriach można je w dowolnej konfiguracji przyczepiać i łączyć z maszyną U. Melamina, z której zostały wykonane akcesoria jest łatwa w utrzymaniu czystości. Zaś torba z magnetycznym zamkiem pozwoli na zabranie Twojej nowej maszyny U w najdalszy zakątek świata.

Szklane filiżanki (Espresso, Lungo i Cappuccino)
oraz szklanka do przepisów kawowych
stworzone przez projektanta Antoine Cahen'a,
wyróżniają się dzięki czystym i prostym liniom.
Kolekcja Glass jest doskonałym wyborem do
codziennego użytku.

Umilk
Nowość

Bogactwo kolorów

Dzięki bogatemu asortymentowi ekspresów z linii U z pewnością dobierzesz dla siebie jego odpowiedni kolor i wykończenie. Jedno jest pewne: którego koloru byś nie wybrał, będzie on do Ciebie pasował.

Matowe wykończenie
Nowość

Pozostałe kolory

Przejdź do