Jesteś powiązany ze stroną Nespresso PL. Jeżeli chcesz otrzymać dostawę w innym kraju, przejdź do link.

  • załóż konto online

Nespresso Entity NesEntityPL

capsule

 

 
Obejrzyj film


Klimat Brazylii niezwykle sprzyja uprawie kawy. Jest gorący i wilgotny, a żyzna gleba jest wręcz idealna dla kawowców, które stanowią naturalną ozdobę tego pięknego i harmonijnego krajobrazu pełnego bogactw flory i fauny.
Espresso Origin Brazil, łagodną kawę Grand Cru składającą się wyłącznie z ziaren Arabiki, cechuje delikatna konsystencja oraz łagodny, słodki smak wzmocniony nutą lekko palonych ziaren. Kawa Pure Origin Grand Cru poddawana jest niezwykle wyrafinowanemu procesowi palenia. Podczas gdy ziarna Cerrado są lekko palone w celu uzyskania wspaniałego smaku i wyeksponowania charakterystycznych nut zbożowych i palonych, ziarna Bourbon są palone dłużej i mocniej, dzięki czemu ujawniają wyraźnie słodki i łagodnie aromatyczny smak.

Intensywność 4

Zamów teraz


Gwatemala to w większości góry i lasy. Kraj ten jest pełen kontrastów, gdzie gorące i wilgotne obszary tropikalne graniczą z zimniejszymi i suchszymi szczytami.
Esencją Gwatemali jest wyraźna żywiołowość, o której trudno zapomnieć, a którą oddaje kawa Lungo Origin Guatemala.
Kawa Robusta – delikatna i wyważona – o intensywnych, wytrawnych, słodowych nutach zbożowych podkreślających jej wyrazisty charakter.

Intensywność 6

Zamów teraz


W Indiach wraz z kawowcami uprawia się różnorodne przyprawy i owoce, takie jak pieprz, kardamon, wanilia, pomarańcze czy banany. W powietrzu unosi się nadzwyczajna różnorodność wonnych zapachów niesionych przez monsunowe wiatry. Tak powstaje kawa o wyjątkowej subtelności. Ristretto Origin India stanowi połączenie najlepszej kawy Arabika z odrobiną Robusty pochodzącej z południowych Indii. To kawa o wyraźnym smaku i bukiecie, mocna i lekko pikantna.

Intensywność 10

 

Zamów teraz


Nie bez przyczyny każda z naszych szlachetnych kaw Pure Origin zapewnia niepowtarzalne chwile nad filiżanką kawy, Dzieje się tak dlatego, że kawa Nespresso oznaczona etykietą „Pure Origin” jest kawą, której ziarna pochodzą wyłącznie z jednego kraju. Kawy te cechują wyjątkowe profile aromatyczne i przepełnione są one duchem oraz typowym charakterem danego regionu.

 

Zamów teraz

 

Pozwól nam zadbać o Twój biznes najlepiej, jak potrafimy. Skontaktuj się z nami poprzez dedykowany formularz kontaktowy

x Jestem klientem Nespresso Jeszcze nie jestem klientem