Nespresso
Poslat příteli

Vyberte svou zemi a jazyk

Jedinečný design

Kávovar U je kombinací čistoty designu, jednoduchosti a přizpůsobivosti. Díky intuitivnímu ovládání si připravíte svá oblíbená Grand Crus jedním pohybem ruky.

DOTYKOVÉ OVLÁDÁNÍ

Kávovar U se zapne, když prstem přejedete po dotykovém povrchu. Tři dotyková tlačítka vám pak umožní vybrat si vaši oblíbenou velikost kávy: Ristretto, Espresso nebo Lungo.

KÁVOVAR, KTERÝ VÁS ZNÁ

Již není potřeba mačkat pokaždé před přípravou kávy tlačítko. Kávovar U si zapamatuje velikost kávy, kterou si připravujete nejčastěji. Stačí vložit kapsli do přístroje a zavřít posuvník. Kávovar vám připraví oblíbenou kávu a automaticky odstraní použitou kapsli.

DESIGN, KTERÝ SE VÁM PŘIZPŮSOBÍ

Kávovar U se snadno vejde na mnoho míst vaší domácnosti díky své modulární nádobce na vodu.
Díky možnosti odstranění podstavce na šálek je možné pod kávovar snadno umístit i vysokou sklenici na kávové recepty.

Šlehač mléka

Objevte recepty

Umilk - nový kávovar od Nespresso

Zabudované mléčné řešení Aeroccino vám umožní vytvořit neuvěřitelně hustou mléčnou pěnu pro přípravu mléčných receptur jako je například Cappuccino a Latte Macchiatto.

Rozšiřte své horizonty.

Rozšiřte své horizonty.

Umilk vám umožní díky svému integrovanému šlehači mléka vytvářet jak horké, tak studené kávové receptury. Stačí pouze nalít mléko do Aeroccina a zmáčknout tlačítko. Během několika vteřin, bez jakéhokoli hluku nebo vibrací, připraví Aeroccino krémovou mléčnou pěnu ideální pro přípravu mléčných receptur.

Vychutnejte si kávové receptury

Vychutnejte si kávové receptury

Připravte se s Umilk na nepřekonatelné kávové momenty s exkluzivními mléčnými recepturami po celý rok.

Příslušenství ke kávovaru v sobě přirozeně spojuje modularitu s funkčností. Je navrženo tak, aby se dalo co nejjednodušeji připojit ke kávovaru. Díky důmyslnému magnetickému systému je uklízení kolem kávovaru snazší než bylo předtím. Ke kávovaru můžete bez problému připojit zásobníky na kapsle, cukr nebo lžičky.
Taška s magnetickým zavíráním je šikovná na převoz vašeho kávovaru U.

Glass kolekce byla vytvořena světoznámým designerem Antoinem Cahenem, který využil velmi robustní materiály a to nejkvalitnější sklo ten opravdový požitek z kávy. Čistota a jednoduchost designu podtrhuje jedinečnost u všech velikostí kávových šálků (Espresso, Lungo, Cappuccino a Glass recipe).

Umilk
Nový

Bohatá škála barev

Kávovar U vám nabízí širokou řadu možností barev a povrchových úprav, které se maximálně přizpůsobí vašemu vkusu. Ať už zvolíte kterýkoli z nich, vždy to bude ten pravý!

Další barvy

Posunout na