Espresso & Süt

Mükemmel Espresso ve Süt uzmanlığı her zaman mükemmel bir Espresso ile başlar.

Nespresso'nun araştırmaları her Grand Cru harmanının tadının süt ile farklı bir simyası olduğunu ortaya koymaktadır. Daha narin ve incelikli karakterlere sahip Grand Cru'lar bile süt ile birleşince şaşırtıcı yeni boyutlar geliştirmektedirler.

Sonuç? Aynı Grand Cru'dan başlayan tat varyasyonları neredeyse sonsuz çeşitlilikte. Hangi Grand Cru'yu kullandığınıza bağlı olarak, bir Cappuccino ya da Latte Macchiato birçok değişik, lezzetli çeşniye sahip olabilir.

Espresso & süt Deneyiminizi seçin

Cappuccino

Mükemmel bir Cappuccino her zaman mükemmel bir Espresso ile başlar.

Cappuccino sanatını iyi öğrenin ve her Grand Cru Espressonun eşsiz karakterinin süt köpüğü ile lezzetli kombinasyonunda kendinizi kaybedin. Cappucino'yu nasıl isterseniz öyle keşfedin!

Latte Macchiato

Mükemmel bir Latte Machiatto her zaman mükemmel bir Espresso ile başlar.

Grand Cru Espressolarımızın karakterlerinin zenginlikleri Latte Macchiatolarınızın hazırlanmasında açığa çıkacaktır. İstisnai Grand Cruların süt ile lezzetli kombinasyonu her yudumu enfes hale getirecektir.

Cappuccino'nuzu nasıl seversiniz?

Sadelik yanlısı olanlar her Cappuccino'nun güzel bir espresso ile başladığına ısrar ediyorlardı. Görkemli süt köpüğünün çatısı altında, bir Cappuccino tadını Grand Cru'dan elde etmektedir. Hangi Cappuccino size en iyi şekilde uyar?

Çok hafif, tatlı, yumuşak ve sütlü

Hafif, tatlı ve bisküvili

Tatlı, dengeli ve hafif kavrulmuş

Güçlü, dolgun kıvamlı, bitter aromalı

Latte Macchiato'nuzu nasıl seversiniz?

Eşsiz üç katmanlı kahvesi ile, sıcak süt ve sıcak süt köpüğü, latte macchiato gözler ve tat alıcılar için bir zevktir. Ama her kahve farklı kişiliklere sahiptir. Hangisini en çok sevdiğinizi keşfedin.

Çok keyif veren, sütlü, kremalı ve pürüzsüz
- güçlü + güçlü

Zorlu, dolgun kıvamlı, bitter aromalı

Sizin Keşif Paketi Tarifleriniz

Espresso ve Süt Keşif Paketi

Nespresso süt ile lezzetli bir şekilde kombine olarak her yudumu enfes hale getiricek 5 Grand Crudan oluşan bir seleksiyonu size getiriyor. Her biri tat alıcılarınızı yeni duyularla taşkına uğratacağınız şekilde eşsiz karakterlerini açığa çıkarıyor.

Sipariş verin Kendi kendinize yapın

Lattissima +

Lattissima + makinesi Tek Dokunuş sistemi sayesinde, basit bir dokunuşun yeni duyusal deneyimler yaratmasıyla kadife gibi süt köpüğü ile Grand Cru Espresso'ları muhteşem bir şekilde harmanlanmaktadır.

Sipariş verin Kendi kendinize yapın

Aeroccino süt köpürtücü

Aeroccino süt köpürtücü sütü inanılmaz hafif ve kadife gibi bir süt köpüğüne dönüştürebilir. Süt köpüğünü sizin sevdiğiniz hızla dökerek, en sevdiğiniz Grand Cru ile süt köpüğünüzün harmanlanmasını mükemmel bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Sipariş verin Kendi kendinize yapın