Tropické Macchiato Tropické Macchiato Jemné spojení chutí i vůní. Měsíčky mandarinek nasáklé medem a citronovou trávou zahalené do jemných tónů kávy <em>Dulsão <small>do Brasil</small></em>. Nechte se unést jemným a exotickým pokušením. 4.15

Tropické Macchiato

Jemné spojení chutí i vůní. Měsíčky mandarinek nasáklé medem a citronovou trávou zahalené do jemných tónů kávy Dulsão do Brasil. Nechte se unést jemným a exotickým pokušením.

Příprava

Připravíme odvar z citronové trávy : nakrájíme citronovou trávu, dáme do čajové konvice a zalijeme horkou vodou. Vmícháme lžičku medu a želatinu. Necháme louhovat 1 minutu. Oloupeme mandarinku a jednotlivé měsíčky dáme na dno skleničky. Z druhé mandarinky vymačkejte šťávu. Do odvaru přidáme 5-6 kostek ledu a necháme je rozpustit. Pak odvar přelijeme do šlehače Aeroccino (zmáčkneme tlačítko STUDENÉ varianty). Do shakeru nalijeme kávu Grand Cru Dulsão do Brasil, přidáme med, štávu z mandarinky a 5-6 kostek ledu. Pořádně protřepeme. Nalijeme do sklenice a navrch přidáme pěnu připravenou ve šlehači Aeroccino.

Další recepty, které by se vám mohly líbit

Charakteristika

Difficult
Obtížnost
Obtížná
Příprava
PT20M15 min.
Vybavení
1 sklenice na vodu (110 ml)
1 šlehač mléčné pěny Aeroccino nebo parní tryska kávovaru Nespresso
1 shaker
Původ
Brazílie

Přísady

  • 1 kapsle kávy Grand Cru Dulsão do Brasil
  • 4 lístky citronové trávy
  • 2 kávové lžičky medu
  • 1 plátek želatiny
  • 2 mandarinky
  • kostky ledu
<em>Dulsão <small>do Brasil</small></em>
Dulsão do Brasil
Intenzita : 4
Objednat