Espresso & Mléko

Na počátku každé kávové speciality s mlékem stojí vždy výborné Espresso.

Výzkum společnosti Nespresso prokázal, že každá směs Grand Cru má ve spojení s mlékem odlišnou alchymii. Dokonce i Grand Cru s jemným a komplikovaným charakterem se ve spojení s mlékem dokáží rozvinout do zcela nečekaných dimenzí.

A výsledek? Tím je téměř nekonečná řada chuťových variací, která začíná u každé Grand Cru. V závislosti na tom, kterou Grand Cru použijete dostane vaše Cappuccino nebo Latte Macchiato mnoho rozličných chutí.

Cappuccino

Na počátku každého skvělého Capuccina je skvělé Espresso.

Ovládněte umnění přípravy Capuccina a nechte se unést delikátní kombinací každé z našich Grand Cru s krémovou mléčnou pěnou. Udělejte si Cappuccino přesně jak vám zachutná!

Latte Macchiato

Na počátku každého skvělého Latte Macchiata je skvělé Espresso.

Veškerá sytost charakteru našich Grand Crus vyjde najevo, když z nich připravíte Latte Macchiato. Delikátní kombinace výjimečných Grand Crus s mlékem, dělá z každého doušku dokonalé potěšení.

Jak vám chutná Cappuccino?

Puristé trvají na tom, že každé Cappuccino musí být uděláno za základě skvělého Espressa. Proto se pod velkolepou mléčnou pěnou rýsuje chuť našich Grand Cru. Které Cappuccino vám chutná nejvíce?

Velmi jemné, sladké, lehké a mléčné

Lehké, sladké s chutí sušenek

Sladké, vyvážené a lehce pražené

Silné, s plným tělem, hořké aroma

Jak vám chutná vaše Latte Macchiato?

Tři oddělené vrstvy horkého mléka, kávy a mléčné pěny dělají z latte macchiata potěšení nejen pro oči, ale také pro vaše chuťové pohárky. Ale každá káva má odlišnou osobnost. Zjistěte, která vyhovuje nejvíc právě vám.

Nadýchaná, mléčná, krémová a jemná

Robustní, s plným tělem a hořkým aroma

Recepty pro Discovery pack

Espresso a Mléko Discovery Pack

Nespresso vám představuje výběr 5 Grand Crus, které se skvěle snoubí s mlékem a dodají každému doušku punc jedinečnosti. Každá Grand Cru odhalí svůj jedinečný charakter, který doslova zaplaví vaše chuťové pohárky.

Objednat Udělejte si sami

Lattissima +

Pouhým stiskem jednoho tlačítka kávovaru Lattissima + se lehká mléčná pěna jemně promísí s našimi Grand Cru a nechá tak vzniknout zcela novému smyslovému požitku.

Objednat Udělejte si sami

Šlehač mléčné pěny Aeroccino

Aeroccino umí vytvořit z čerstvého mléka lehkou a sametovou mléčnou pěnu. Rychlostí jakou přeléváte mléčnou pěnu do vašeho šálku, můžete dokonale kontrolovat její mísení s vaší oblíbenou Grand Cru.

Objednat Udělejte si sami