Choco Coco Latte Macchiato Choco Coco Latte Macchiato Nejchutnější ze všech variací Latte Macchito… Silné pražené tóny kávy Grand Cru <em>Arpeggio</em> jsou podtrženy kakaovou chutí čokoládové pomazánky a zahaleny sametovým aroma kokosu. Malý bonus : kokosové kousky na okraji sklenice pro dokonalý vizuální efekt ! 4.06

Choco Coco Latte Macchiato

Nejchutnější ze všech variací Latte Macchito… Silné pražené tóny kávy Grand Cru Arpeggio jsou podtrženy kakaovou chutí čokoládové pomazánky a zahaleny sametovým aroma kokosu. Malý bonus : kokosové kousky na okraji sklenice pro dokonalý vizuální efekt !

Příprava

Do velké sklenice Recipe dáme dvě lžičky čokoládové pomazánky z lískových oříšků. Ohřejeme mléko a smícháme s kokosovým sirupem. Z ochuceného mléka připravíme ve šlehači Aeroccino nebo pomocí parní trysky kávovaru Nespresso mléčnou pěnu. Na pomazánku nejprve nalijeme mléko, poté přidáme pěnu. Připravíme kávu Arpeggio a opatrně ji nalijeme do sklenice. Nakonec okraj sklenice potřeme trochou čokoládové pomazánky, kterou posypeme strouhaným kokosem.

Charakteristika

Medium
Obtížnost
Střední
Příprava
PT10M10 min.
Vybavení
1 velká sklenice Recipe (350 ml)
1 šlehač mléčné pěny Aeroccino nebo parní tryska kávovaru Nespresso
Původ
Švýcarsko

Přísady

  • 1 kapsle kávy Grand Cru Arpeggio
  • 20 cl mléka
  • 1 cl kokosového sirupu
  • 2 kávové lžičky čokoládové pomazánky z lískových oříšků
  • 1 g strouhaného kokosu
<em>Arpeggio</em>
Arpeggio
Intenzita : 9
Objednat