push

Využijte exkluzivní nabídky 20% slevy na 2 šálky PIXIE do 21. 2. 2014!

VYUŽIJTE SLEVY
na 2 šálky PIXIE v barvě nové Pure Origin Lungo Grand Cru Bukeela ka Ehiopia

OBJEDNAT Více info

Využijte exkluzivní nabídky 20% slevy na 2 šálky PIXIE do 21. 2. 2014!

Využijte exkluzivní nabídky 20% slevy na 2 šálky PIXIE v barvě nové Pure Origin Lungo Grand Cru Bukeela ka Ehiopia do 21. 2. 2014 při nákupu Pure Origin 5 balení kávy Nespresso prostřednictvím odkazu nebo telefonní linky Nespresso Clubu (800 26 33 33).

Pure Origin 5 balení obsahuje: 2 balení Bukeela ka Ethiopia, 1 balení Dulsão do Brasil, 1 balení Rosabaya de Colombia a 1 balení Indriya from India.
push

Využijte exkluzivní nabídky doručení zdarma do 21. 2. 2014!*

UŽIJTE SI DORUČENÍ ZDARMA
při nákupu 5 balení Pure Origin

TELEFONICKY OBJEDNAT Více info

Využijte exkluzivní nabídky doručení zdarma do 21. 2. 2014!*

Využijte exkluzivní nabídky pro členy Nespresso Clubu - doručení zdarma do 21. 2. 2014 při nákupu 5 balení Pure Origin prostřednictvím telefonické objednávky v Nespresso Clubu (800 26 33 33).

Pure Origin 5 balení obsahuje: 2 balení Bukeela ka Ethiopia, 1 balení Dulsão do Brasil, 1 balení Rosabaya de Colombia a 1 balení Indriya from India.
push

OBJEDNEJTE

a užijte si exkluzivní kolekci!
Poznejte exkluzivní kolekci 25 káv Nespresso Grand Cru složenou podle zákaznických preferencí...

TELEFONICKY OBJEDNAT Více info

OBJEDNEJTE

Využijte exkluzivní nabídky pro členy Nespresso Clubu - předvybranou kolekci 25 káv Nespresso Grand Cru lze získat na základě telefonické objednávky na lince Nespresso Clubu (800 26 33 33) nebo na emailu Nespresso.Czech@nespresso.com .

Kolekce obsahuje kávy ve složení:
5x balení Bukeela ka Ethiopia, 5x balení Indriya from India, 5x balení Rosabaya de Colombia, 5x balení Dulsão do Brasil, 1x balení Dharkan, 1x balení Ristretto, 1x balení Arpeggio, 1x balení Roma, 1x balení Decaffeinato Intenso
loader
home
bukeela

CELÁ ETIOPIE V PURE ORIGIN LUNGO

Květinová a divoká (intenzita 3)

cup
arrow

DOLŮ

home home home

V srdci rozmanité etiopské krajiny, rodišti kávy, vybrali naši experti dvě velmi vzácné delikátní kávy Arabica a vytvořili nové jedinečné Grand Cru Pure Origin Lungo: Bukeela ka Ethiopia.

home home
home Etiopia
caps

Jemné květinové Lungo s nádechem divočiny

Toto květinově osvěžující Grand Cru Pure Origin postupně odhaluje překvapivě divoké přírodní a dřevité tóny. Mimořádně rafinované Grand Cru s intenzitou 3 si nejlépe vychutnáte v šálku Lungo (110 ml).

Intenzita

3

Velikost šálku

cup Lungo šálek 110ml

home home home home

Spojení dvou skutečně výjimečných káv Arabica

Prvním z nich je mytá Arabica z oblasti Sidama, kde se káva po generace s láskou pěstuje v zahradách. Tento způsob pěstování jí dodává jemné květinové tóny připomínající jasmín. Druhým je Arabica rostoucí divoce       v tisíce let starých hlubokých lesích v západních etiopských provinciích. Nemytá zrna sušená na slunci získávají hlubokou divokou chuť.
Uvedením Grand Cru Bukeela ka Ethiopia, první Grand Cru Pure Origin pocházející z Afriky, Nespresso zdůrazňuje svůj závazek dalšího rozšíření programu AAA Sustainable Quality™.
home home home

Pure Origin Lungo, které se nádherně snoubí s mlékem

S kapkou mléka

110ml kávy + 20ml mléka

V kombinaci s krémovým mlékem Grand Cru Bukeela ka Ethiopia zjemní a vynikne její tělo. Vystoupí karamelové tóny, aniž by se vytratila výrazná květinová chuť.

Caffè Latte

110ml kávy + 110ml mléka

Grand Cru Bukeela ka Ethiopia, připravená jako Caffè Latte, překvapí chuťové buňky pozoruhodnou lehkostí a nádechem sušenek s karamelovými tóny.

home home home

Celá Etiopie v delikátních recepturách

Poznejte všechny chutě Pure Origin Grands Crus a odhalte jemné, rafinované a vzácné vlastnosti kávy typické pro jednotlivé země původu.

home
dulsao

DULSÃO DO BRASIL

Sladké a sametově jemné
(intenzita 4)

Toto Pure Origin představuje milovníkům kávy to nejcennější a nejdelikátnější z brazilských káv: červená a žlutá zrna odrůdy Bourbon, která kávě dodávají jemnou a lahodnou chuť.
Aby vaše chvíle s kávou byly ještě dokonalejší, přichází Nespresso s PIXIE Espresso šálkem (80ml) v barvě Grand Cru Dulsão do Brasil
dulsao OBJEDNAT ONLINE
bukeela

Bukeela ka Ethiopia

Květinová a divoká
(intenzita 3)

Káva byla objevena před mnoha staletími právě v Etiopii a kávovník zde stále roste volně v divoké přírodě. Etiopie je známá rozmanitostí svých kávových zrn, s typickými květinovými tóny.
Aby vaše chvíle s kávou byly ještě dokonalejší, přichází Nespresso s PIXIE Lungo šálkem (160ml) v barvě Grand Cru Bukeela ka Ethiopia
bukeela OBJEDNAT ONLINE
indriya

Indriya from India

Silná a pikantní
(intenzita 10)

V Indii roste koření hned vedle kávovníků. Tato unikátní biodiverzita dává Grand Cru Indriya from India znamenitou sílu a neobyčejné kořeněné tóny.
Aby vaše chvíle s kávou byly ještě dokonalejší, přichází Nespresso s PIXIE Espresso šálkem (80ml) v barvě Grand Cru Indriya from India
indriya OBJEDNAT ONLINE
rosabaya

Rosabaya de Colombia

Ovocná a vyvážená
(intenzita 6)

Lídr v produkci vysoce kvalitní kávy, Kolumbie, oplývá rozmanitými přírodními podmínkami, které dávají jednotlivým druhům zrn specifickou chuť, včetně nasládlých ovocných tónů, tak typických pro Grand Cru Rosabaya de Colombia.
Aby vaše chvíle s kávou byly ještě dokonalejší, přichází Nespresso s PIXIE Espresso šálkem (80ml) v barvě Grand Cru Rosabaya de Colombia.
rosabaya OBJEDNAT ONLINE