background
machine

Hravé barvy. Vaše potěšení. Poznejte kávovar Inissia.

Vstupte do světa Nespresso s novým kávovarem Inissia. Inissia nabízí kompletní Nespresso zážitek v malém chytrém kávovaru.

Kompaktní, lehký, ergonomický, kávovar Inissia designově sedí perfektně do jakéhokoli interiéru.

Kávovar si můžete vybrat v mnoha barevných variantách.

ZJISTĚTE VÍCE O KÁVOVARU INISSIA

Exkluzivní nabídka 1200 Kč na nákup kávy je platná pro následující kávovary:

rosso

Kávovar Maestria vám umožní vytvořit delikátní mléčnou pěnu pomocí vylepšené technologie parní trysky - jako pravý barista. Tento kávovar je ztělesněním rituálu přípravy kávy unikátním a jedinečným Nespresso způsobem. Nechá vás zakusit pocit pravého baristy.

platinium

Kávovar Gran Maestria v sobě ztělesňuje samotný luxus. Přináší mnoho přidaných prvků, jako například ohřívač šálků nebo šlehač mléčné pěny Aeroccino4.

pure_orange

Kávovar U se přizpůsobí svým universálním designem jakémukoli interiéru a stejně tak i vašim potřebám. Díky pokročilé technologii automatického propíchnutí kapsle a kávové extrakce nabízí tento kávovar vysoké pohodlí při přípravě kávy. Stačí pouze vložit kapsli a uzavřít posuvník.

pure_black

Kávovar U se přizpůsobí svým universálním designem jakémukoli interiéru a stejně tak i vašim potřebám. Díky pokročilé technologii automatického propíchnutí kapsle a kávové extrakce nabízí tento kávovar vysoké pohodlí při přípravě kávy. Stačí pouze vložit kapsli a uzavřít posuvník. Nyní s možností integrovaného mléčného řešení díky šlehači mléčné pěny Aeroccino.

steel_dots

Kávovar Pixie vyniká svým SMART designem. V nejnovější řadě Nespresso kávovarů představuje mnoho inovativních a pokročilých prvků v překvapivě malém těle.

red

Kávovar CitiZ perfektně sedí do každé domácnosti díky ideálnímu spojení nejmodernějších technologií a retro-moderního designu.

titan

Společně se šlehačem mléka Aeroccino vám CitiZ&Milk umožní vytvářet nespočet lahodných mléčných receptur, jako třeba Cappuccino a Latte Macchiato.

premium

Kávovar Lattissima Premium byla vyvinuta speciálně pro milovníky lahodných mléčných receptur. Připravte si Espresso, Lungo, Cappuccino nebo Latte Macchiato stiskem jednoho tlačítka.


Najít obchod

Kde koupit kávovar Nespresso?

Kávovary Nespresso jsou k dispozici na webshopu nespresso.com v Nespresso Butique nebo u našich smluvních partnerů.


Poslat příteli

Vyplňte kontaktní informace a váš přítel od nás obdrží email s nabídkou.**Povinná pole Vaše zpráva byla v pořádku odeslána
**Povinná pole